O nás

Image
DAVID stolařství s. r. o.
Schodiště s 30 letou tradicí
Firma byla založena v roce 1991, kdy zaměřovala svou činnost na zakázkovou výrobu nábytku, interiéru, kuchyní, sakrálního vybavení, renovaci a výrobu dveří a schodišť. Od roku 1996 se firma výhradně specializuje na výrobu samonosných schodišť, obklady schodišť masivním dřevem a obklady technologií Postforming.
JAK TO VŠECHNO PROBÍHÁ ANEB

Náš pracovní proces

Pracovní proces, který se snažíme dodržovat u všech typů zakázek
Rozpočet

Rozpočet

Cenové nabídky provádíme zdarma na základě osobní, telefonické, faxové nebo emailové poptávky, případně doložené projektové dokumentace.  Pro zpracování přesné cenové nabídky je třeba uvést rozměry prostoru, druh dřeviny, typ zábradlí (viz galerie), podstupnice (otevřené, uzavřené).
Výroba

Výroba

Schodiště vyrábíme z kvalitního sušeného materiálu ( cca 10% vlhkosti), tím zaručujeme minimální pracování dřeva. Povrch schodiště lze namořit na požadovaný odstín. Pro povrchovou úpravu nabízíme schodišťové oděruvzdorné oleje nebo transparentní laky nejvyšší kvality.
Zaměření

Zaměření

Zaměření provádíme až po odsouhlasení cenové nabídky. Pro přesné zaměření ( pro výrobu) musí být dokončeny stěny ( omítky, sádrokartony) a přesná výška podlah.

Montáž

Montáž

U samonosného schodiště je montáž provedena během jednoho dne a schodiště lze hned používat. U obkladů je montáž náročnější, obvykle dva až tři dny a během montáže není schodiště možno používat.
SLUŽBY
Přehled našich služeb
Samonosné schodiště

Každé schodiště je vyrobeno na míru dle Vašeho prostoru. Vždy Vám rádi doporučíme vhodný typ schodiště (s podestou, „L“, „U“, rovné, atd.). Zabýváme se samotným zpracováním včetně výkresové dokumentace, určené pro výrobu.

Kontakty

101, 742 46 Lukavec (u Fulneku)